תקני איכות

נשר היא יצרנית המלט היחידה המורשית לסמן את מוצריה (מלט בשקים ובתפזורת) בסימן תו תקן ישראלי

מדיניות האיכות -איכות מעל הכול

כיצרנית המובילה את תעשיית המלט בישראל, נשר מחויבת לאיכות מוצר מעולה, הנמדדת, בין היתר, על פי שביעות הרצון של לקוחותיה: יצרני הבטון המובא, הטרומי והדרוך.

הקשר ההדוק שעליו שומרת החברה עם לקוחותיה כולל תמיכה טכנית שוטפת בכל נושא ייצור הבטון, שקיפות מלאה בתהליך ייצור המלט והעברה גלויה של מידע ללקוחות.

נשר מקפידה לשמור על יציבות ועל איכות גבוהה של המלט שהיא מייצרת ולהתאימו לצורכיהם המשתנים של הלקוחות.

מדיניות האיכות של החברה והקריטריונים המחמירים שהיא מיישמת מחייבים את כלל עובדי החברה. המלט המסופק ללקוחות נדגם בכל יום עבודה לשם וידוא התאמתו בתו התקן הישראלי (ת"י – 1) ועמידתו בקריטריונים.

מערך הבקרה הממוחשב הפועל בכל תהליכי הייצור במפעלי נשר מצויד בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ונתמך בבדיקות מעבדה שוטפות. המערך המתקדם מאפשר מעקב בזמן אמת אחר תהליכים במהלך הייצור ושולח התראות מיידיות לאחראים ולמנהלי הייצור.

מפעלי נשר מוסמכים לתקן ניהול איכות ISO9000, והמעבדות השונות במפעלים עומדות לביקורת מכון התקנים ומשתתפות בתוכניות השוואתיות בינלאומיות (CRIC, ATILH). תהליכי הייצור ואבטחת האיכות הוסמכו לתקינה אירופית CE.

תקני איכות

בהיותו מרכיב יסוד במבנים ובתשתיות בכל רחבי ישראל, מחויב ייצור המלט בנשר בתהליך קפדני ומקצועי. נשר מחויבת לייצור מוצר איכותי ובטיחותי בעל תו תקן ישראלי ולשיווקו, והיא יצרנית המלט היחידה המורשית לסמן את מוצריה (מלט בשקים ובתפזורת) בסימן תו תקן ישראלי.

תהליך ייצור המלט ובקרת האיכות הקפדנית בנשר מתבצעים בכפוף לתקנים המחמירים ביותר בארץ ובעולם ובפיקוח מכון התקנים הישראלי.

Tiknei_eichut_1                Tiknei_eichut_2                  Tiknei_eichut_3

תקן (EN-197) למלט ת"י 1

Tiknei_eichut_2

תקן EN האירופי למלט מאפיין סוגי מלט על פי הרכבם ודרגות החוזק ומסווג אותם על פי תכולת המוספים והקלינקר. תקן זה מתיר לייצר למעלה מ־27 סוגים שונים של מלט. בעקבות תקן EN, נשר מקפידה לבדוק את סוגי המלט המיוצרים במפעליה על פי הסיווג האירופי.

רשימת התקנים

עברית

English

SDS

אחר