הצהרת נגישות

חברת נשר ("החברה") רואה חשיבות עליונה בהנגשת הממשק האינטרנטי של שירות הלקוחות של החברה ("האתר") לאנשים עם מוגבלויות. לפיכך, החברה תכננה ועיצבה את  האתר בהתאם להוראות הנגישות המופעיות ב- W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0 ברמה AA.

מטרת ההנגשה הינה לשפר את האתר כך שיהיה זמין, נוח וידידותי לשימוש עבור אנשים עם מוגבלויות תנועה בידיים או בראייה, לבעלי לקויות קוגניטיביות ולאנשים המתקשים בהפעלת המחשב והאינטרנט ולאפשר לכולם לגלוש בנוחות ובמהירות וליהנות מכל התכנים ומהשירותים שהאתר מציע.

למידע נוסף על הנגשת אתרי אינטרנט – www.nagish.org.il

אמצעי הנגישות באתר

תקינה – האתר נתמך ע"י דפדפנים תקניים.

מדריך למשתמש בעל מוגבלות

לחצן ניגודיות צבע – גולשים בעלי לקויות ראייה יכולים להפעיל ניגודיות צבע כך שהרקע יהפוך לכהה והכיתוב לבהיר.ההפעלה אפשרית מתפריט הנגישות, בצידו השמאלי בתחתית המסך.

הגדלת התצוגה באתרגולשים המעוניינים להגדיל את התצוגה באתר יכולים לעשות זאת ע"י לחיצה בו זמנית על המקשים "Cntrl" ו "+"(קונטרול ופלוס). כל לחיצה על צמד המקשים האלו תגדיל את התצוגה ב-10%. כדי להקטין את התצוגה יש ללחוץ בו זמנית על המקשים"Cntrl"  ו"-" (קונטרול ומינוס). כמו כן, האתר מאפשר שינוי גודל הכיתוב באמצעות כפתורי הגדלת/הקטנת טקסט הנמצאים בתפריט הנגישות בצידו השמאלי בתחתית המסך.

הפעלת האתר באמצעות מקלדתגולשים המתקשים בהפעלת עכבר יכולים לגלוש באתר באמצעות מקלדת. לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר בין הקישורים השונים בעמוד. לחיצה על מקש Enter תפעיל את הקישור המסומן.

גלישה באתר באמצעות קוראמסךמידע זה מיועד לגולשים עיוורים או כבדי-ראייה המשתמשים בתוכנת קורא-מסך.

כל האזורים בעמודי האתר מוגדרים באמצעות כותרותכותרות ברמה ראשונה (heading level 1) הן הכותרות הראשיות של העמוד. הכותרות המשניות הן ברמה שנייה, שלישית ורביעית. כותרות ברמה רביעית (heading level 5) משמשות ככותרות לתפריטי ניווט באתר.

כל תבניות דפי האתר נבדקו עם קורא מסך וסריקה של הקוד על ידי סורק נגישות  – http://achecker.ca/checker/index.php

סייגים לנגישות

יש לציין כי למרות מאמצי החברה להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם נגישים. החברה ממשיכה במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותה לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

קבצי PDF חיצוניים
מבנה הבעלות – תמונות
מחירון מלט – תמונות

אמצעי תקשורת עם עורך האתר

073-2911-555 – אירינה ביאניס מנהלת מוקד תמיכה נשר מפעלי מלט ישראליים בע"מ

פרטי רכז הנגישות של החברה

073-2911-555 – אירינה ביאניס מנהלת מוקד תמיכה נשר מפעלי מלט ישראליים בע"מ

 

הצהרת נגישות זו עודכנה לאחרונה בתאריך 04/07/2016